freepeople性欧美熟妇, 色戒完整版无删减158分钟hd, 无码精品国产vα在线观看DVD, 丰满少妇伦精品无码专区在线观看,艾栗栗与纹身男宾馆3p50分钟,国产AV片在线观看,黑人与美女高潮,18岁女RAPPERDISSSUBS,国产手机在机看影片

正文內(nèi)容

20xx秋期七年級(jí)英語(yǔ)下冊(cè)u(píng)nit3foodanddrinklesson7shoppingforfood課件新版北師大版(參考版)

2025-06-19 00:55本頁(yè)面
  

【正文】 4 on page 88 of your English Book Homework: 。 apples 3 3. The customer in Dialogue 3 get twelve apples. How much does each apple cost? 163。 The Meat Shop Meat : Unit Price:$ /Ib Weight: 3Ibs Total: $ Bill: $ Change: $ beef 20 much does the beef in Dialogue 2 cost?What`s the total cost? $ a pound $ Fresh Fruit Shop Fruit : Unit Price:163。 Change: 165。_______ apples A: These … look nice. How much are they? B: They are … a kilo. How many kilos do you want? A: Can I have … please? B: Sure. 3
點(diǎn)擊復(fù)制文檔內(nèi)容
教學(xué)教案相關(guān)推薦
文庫(kù)吧 www.dybbs8.com
備案圖鄂ICP備17016276號(hào)-1